wtorek, 29 lipca 2014

I Urodziny I will catch you if you fall - Minimalizm!

Witajcie ! Pierwsze Urodziny I will catch you if you fall wpadają z lekkim poślizgiem, za co najmocniej przeprasza za to Luna (Przepraszam wszystkich) Jak widać po nazwie postu. Tematem przewodnim naszych urodzinek jest jakże przepiękny i nigdy nie wychodzący z mody - minimalizm *-*
Jak już zdążyliście zauważyć Luna (me) Nie Potrafi się rozpisywać, a wręcz chcąc coś fajnie przedłużyć. Niszczy to xD No cóż to może przejdźmy do sedna i nie niszczy tej pięknej notki.
Od Luny (Założycielki bloga tratatatata xD)
Chciałabym każdemu podziękować za każde wejście, komentarz i obserwacje. To właśnie wy budowaliście naszą szabloniarnię która niedawno przemieniła się na blog graficzny. Dziękuję wam z całego serca -Bo wiem że moje (no lajfowanie) się opłaciło w niektórych momentach i to wkurzenie które w głowie miałam kiedy musiałam wstać do szkoły na 7 a robiłam szablon do 4 by wyszedł perfekcyjnie. Dzięki wam to wiem. Teraz gdybym mogła to bym wyściskała te 37968 osób które chodź raz weszło na naszą stronę, wycałowała komentujących nasz blog, ale najbardziej to bym chyba wyściskała i wycałowała nasze piękne dziewczyny które  tworzyły na naszym blogu i nadal tworzą. -Ariano you know that I love you ♥ 
A teraz przepraszam że notka ukazuje się o 29 lipca (godzina 1:43) a nie 28 lipca (22:00) w prawdziwą datę urodzin bloga. -Ktoś tu nie zdążył (I jest to Luna, I'm sorry) -Zapraszam do oglądania szablonów :3Luna 
Ariana Grande

Para
Po Najechaniu. \ Gif. \ Pobierz

Neymar
Po Najechaniu. \ Gif. \ Pobierz


Dwa pierwsze szablony są nieruchome :3


Ariana
♥♥♥
Przetrwałyśmy razem już 9 miesięcy, Luna! :* Dziękuję Ci za to i za każde miłe słowo, mail, odkrywanie że mieszkamy tak blisko siebie... Dziękuję ♥ Wielkie podziękowania dla każdego, kto jest stałym bywalcem, każdego, kto zajrzał choć raz, każdy komentarz, propozycję, polecenie bloga (widzimy wyświetlenia z zapytaj, Bale L. :') ♥ ) za każdy podesłany komuś link w wierze, że grono naszych odbiorców się powiększy. Każdemu, kto choć przystanął na sekundę i pomyślał - fajna strona. Dziękuję!
Specjalne podziękowania dla: Larrie, Liv, Niewiernej, Andrei, Adiction i oczywiście Luny - czyli wszystkich dziewczyn, które przyczyniły się do funkcjonowania strony.
Jeszcze raz: dziękuję :')

Podana strona nie istnieje bądź została przeniesiona pod inny adres internetowy.
| Pobierz |

Oczywiście gadżety po prawej zablokowane. Zamiast zdjęcia Flo można dać jakiekolwiek inne, byle było w rozsądnych rozmiarach :)

Podana strona nie istnieje bądź została przeniesiona pod inny adres internetowy.
| Pobierz |

Podana strona nie istnieje bądź została przeniesiona pod inny adres internetowy.
| Pobierz |
Dziękujemy jeszcze raz za Rok z Nami ! 

7 komentarzy:

 1. Jeju śliczne szablony *_*
  I Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin bloga :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego najlepszego blogu (?) heh
  Świetne szablony, strasznie mi się podobają ^.^
  Mogłabym się dowiedzieć, kiedy mniej więcej mój szablon będzie gotowy Luno? Oczywiście nie popędzam Cię, tylko się zastanawiam :)
  Pozdrawiam <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego najlepszego! Szablony są meega! Luna - świetna robota z tymi gifami. Ariana - Twój css zawsze mi się podoba (haha). Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego najlepszego, dużo pomysłów na szablony, inspiracji.
  Szablony z gifami to jakaś poezja. Gratulacje :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego najlepszego :*
  i... chciałabym zamówić szablon :* Tylko nie wiem czy pod tym postem można, bo nie znalazłam żadnej informacji, jeżeli nie to okej, rozumiem :)

  1. www.murderer-ff.blogspot.com
  2. Luna
  3. Na szablonie chciałabym, aby był Harry Styles i Selena Gomez, ogólnie jest to opowiadanie, zawierające wątki kryminalne, więc jakiś mroczny :) Oprócz osób w tle może być jakiś ciemny budynek. Kolorystyka ciemna, ale nie koniecznie jakaś czarna, po prostu, żeby była mroczna, może jakiś brązowy, albo granatowy?
  Zdjęcia: Mogłabym Ci wysłać je na meila? Bo mam zapisane na komputerze,a nie posiadam do nich linków, jeżeli nie to poszukam innych :)
  4. Napis: Forever
  5. Hasło: Beautifu
  Pozdrawiam Eve;*

  OdpowiedzUsuń
 6. Najlepszego <3
  Beautiful
  1.Nazwa bloga, na który szablon/nagłówek ma zostać wykonany.
  http://one-shot-blondi.blogspot.com/
  2. Nick szabloniarki która ma pracę wykonać.
  Luna
  3. Opis szablonu:
  - Kto ma na nim występować (jaka\ie postać\ci) - zdjęcia mile widziane.
  Chciałabym, aby były to pary takie jak: Dramione, Peetniss, Snily, Charlie i Sam oraz inne pary, które nie muszą być z książek. Zależy mi na parze takie - Chłopak zatatułowany (dużo tatuaży), ciemne włosy (nie krotkie, nie dlugie) dziewczyna długie blond włosy bez tatuaży a może wyglądać "brutalnie".
  - Co ma się znajdować oprócz osób.
  zdaję się na ciebie, co bedzie pasować :)
  - Jakie 'emocje' ma przedstawiać szablon.
  Emocje, hm. Ten szablon chciałabym aby był szary. Nie za ciemny, nie za jasny :D Ale jeśli nei pasują postacie jak np. ta para z chłopakiem z ciemnymi włosami to wszystko możesz zmienić. Na tej parze zależy mi najbardziej :/
  - Kolorystyka.
  Jak już napisałam, wszystko wyjaśnione xd
  4. Jaki napis ma się znajdować.
  Gdyby ktoś mi kiedyś powiedział, że całe moje życie zmieni się między jednym uderzeniem serca, a drugim, parsknęłabym śmiechem. Od szczęścia do tragedii, od niewinności do upadku? Żarty. Ale tyle wystarczyło. Jedno uderzenie serca. Mgnienie oka, oddech, sekunda - i wszystko co znałam i kochałam zniknęło.
  5. Na znak że przeczytałeś ten regulamin, wpisz na początku zamówienia hasło: Beautiful.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ariana, szablon 075 powalił mnie na łopatki..
  Pięknie dziewczęta! :) Cudowne prace :3
  Weny, chęci i kolejnego roczku wam życzę! x
  Buziaki,
  Sam. x

  OdpowiedzUsuń