sobota, 23 listopada 2013

Powiadomienia

1. Szabloniarka Enchanted Luna ma duży problem z laptopem. Został on oddany do naprawy, jednak nie udało się odzyskać danych i wszystkie pliki na dysku zostały trwale usunięte, w tym szablony zamówione pod ostatnią notką Enchanted. Zamawiający muszą uzbroić się w cierpliwość. Niestety nie wiadomo, ile potrwa naprawa.

2. Kolejki są zablokowane. Dla wszystkich szabloniarek, więc uprzejmie proszę o nieskładanie kolejnych zamówień, gdyż nie są one nawet brane pod uwagę.

3. Notka ode mnie z zamówieniami pojawi się za tydzień, gdyż miałam problem z programem graficznym.

4. Z szabloniarni odeszła szabloniarka Larie. Nie dawała znaku życia od niemal dwóch miesięcy, więc została automatycznie usunięta z załogi.

5. W najbliższych tygodniach po powrocie Enchanted mamy zamiar zorganizować profesjonalną galerię szablonów dla szabloniarni. Możecie dawać pomysły od siebie, jak najwygodniej byłoby dla Was szukać szablonów itp.

Prosimy o cierpliwość i zrozumienie.

6 komentarzy:

 1. Na początku Września zamawiałam u Larie szablon. Nie wiem czy mam go odwoływać czy nie, ale jednak go odwołam. Nie zamierzam czekać na szablon kolejnych 2-3 miesięcy. Wiem, ze to nie wasza wina ale po prostu mam dość... Szkoda że muszę to robić, bo wasze szablony są naprawdę niesamowite, ale niestety.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jest to spowodowane z winy którejkolwiek pozostałych szabloniarek. Właśnie na przełomie września i października straciłyśmy jakikolwiek kontakt z Larie. Przepraszamy za problem.

   Usuń
  2. Nie mam do was pretensji tylko Larie zachowała się trochę nie fair. Mogła chociaż coś powiedzieć czy coś... Jednak nic nie zmienia faktu, że wasze szablony są nieziemskie :)

   Usuń
  3. Dla nas było to także smutne, odejście bez słowa. Jednak trzymamy się i nie zamierzamy puszczać. Dziękujemy za miłe słowo :)

   Usuń
 2. Co dotyczy galerii szablonów - proponuję uporządkować ją za pomocą etykiet.

  OdpowiedzUsuń